Trawy Barenbrug stanowią podstawę najlepszych boisk na Euro 2024

EMAIL-Header-EURO2024-831x300-variaton.jpg

Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech będą spektaklem pełnym pasji, emocji i innowacji, który odbędzie się w dziesięciu różnych miastach-gospodarzach rozsianych po całym kraju. Niemal we wszystkich miastach, w których potoczy się piłka podczas zbliżających się Mistrzostw Europy, rozgrywane były także mecze podczas Mistrzostw Świata 2006. Innowacyjne trawy firmy Barenbrug stanowią tutaj w dużej mierze podstawę dla różnych boisk i pól treningowych. Ten rok nie będzie wyjątkiem od tradycji jakości i niezawodności.

Długoterminowe zaangażowanie w piłke nożną.
Barenbrug może poszczycić się długą i dumną historią związaną z Euro i Pucharem Świata. Podczas Pucharu Świata 2010 w Republice Południowej Afryki wykorzystano technologię trawy SOS® do odnowienia boisk w ostatniej chwili, uzyskując doskonałe rezultaty pomimo trudnych warunków. Nasza technologia trawy RPR® zapewniła również odporne boiska podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie, Pucharu Świata 2014 w Brazylii, Euro 2016 we Francji i Pucharu Świata 2018 w Rosji. Te innowacyjne technologie firmy Barenbrug wielokrotnie udowodniły, że radzą sobie z różnymi wyzwaniami klimatycznymi, a nawet je przewyższają.

 

Durban_South_Africa_FIFA_2010.jpgFifa_World_Cup.jpegEK-stadion-Wroclaw.pngHendriks-France-2016-RPR-01.jpg

Rozwiązania szyte na miarę gwarantujące sukces.
Turniej Euro 2021 miał wyjątkową oprawę: 24 kraje grały przeciwko sobie w 11 różnych miastach-gospodarzach w całej Europie. Każdy z tych jedenastu różnych krajów miał swoje własne wyzwania klimatyczne. Wymagało to dostosowanych rozwiązań, a unikalne technologie firmy Barenbrug dotyczące trawy zostały dobrane tak, aby poradzić sobie w tych ekstremalnych sytuacjach.

Patrząc w przyszłość na Euro 2024
W tym roku, podczas Mistrzostwa Europy 2024, Barenbrug po raz kolejny pozostawia ślad na stadionach i boiskach treningowych, gdzie swoje umiejętności zaprezentują najlepsi, europejscy piłkarze. Dziesięć różnych miast-gospodarzy i związane z nimi wyzwania klimatyczne wymagają innego podejścia do wyzwań. Barenbrug oferuje rozwiązania szyte na miarę: w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Nasze trawy są zaprojektowane nie tylko tak, aby wytrzymały najbardziej intensywne mecze, ale także dobrze się rozwijały w zróżnicowanych warunkach pogodowych w Niemczech.

Zamiłowanie do Perfekcji
Dzięki reputacji zbudowanej przez lata poświęcenia i innowacji, trawy Barenbrug pozostają niekwestionowanym wyborem na najważniejsze turnieje, takie jak Mistrzostwa Europy UEFA. Nasza zdolność do dostarczania światowej klasy nasion traw, niezależnie od wyzwań, gwarantuje, że Euro 2024 będzie nie tylko świętem piłki nożnej, ale także wyjątkowej jakości i innowacji. Z niecierpliwością czekamy na spektakularny turniej, w którym zarówno zawodnicy, jak i doskonale utrzymane boiska, będą błyszczeć i przykuwać uwagę.

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszych Technologii w Trawach używanych na boiskach:

 
RPR® skrót od Regenerating Perennial Życica: niezwykle mocny rodzaj trawy, która tworzy rozłogi i rozprzestrzenia się poziomo. Jest to pierwsza życica trwała posiadająca tę specyficzną cechę. RPR® zachowuje swoją wytrzymałość i dobry wygląd nawet podczas najbardziej intensywnego użytkowania. Wysoka odporność na zużycie sprawia, że ​​idealnie nadaje się do zastosowań sportowych.

Czytaj więcej o RPR® Grass Technology

 
Boiska sportowe są rozgrywane dzień po dniu. Nic więc dziwnego, że w chłodniejszych miesiącach na darniach często pojawiają się gołe place. Zwykłe odmiany traw nie mogą skutecznie wypełnić tych pustych miejsc, ponieważ nie mają wystarczającej ilości światła i ciepła. SOS® sprawia, że ​​ten problem należy już do przeszłości. SOS® kiełkuje wyjątkowo szybko w niskich temperaturach - dlatego jest pierwszą pomocą na boiskach sportowych.Czytaj więcej o SOS® Grass Technology
 

Przygotuj się na ekstrema! Klimat zmienia się na całym świecie. Skrajności stają się nowym standardem. Widzimy ulewne deszcze, upały i bardzo suche lata. Jako profesjonalista zajmujący się murawami częściej znajdujesz się pod presją. Czy muszę podlewać i w jakich ilościach? Czy mój nawóz został wypłukany? Czy mogę kosić trawę, gdy jest tak mokro? Ale nie ma powodu do stresu! Istnieje nowa technologia trawy, która w elastyczny sposób przystosowuje się do ekstremalnych sytuacji, Resilient Blue®! Przyjmie ciosy ekstremalnego stresu i będzie walczyć!

Czytaj więcej o Resilient Blue® Grass Technology

Facebook

Wieści z Facebook'a

Witamy w świecie traw!

Czytaj także

Wysokość koszenia nabiera znaczenia.

Czy zastanawialiście się jak wpływa wysokość koszenia na ruń waszej łąki? Na jaką wysokość ustawić kosiarkę podchodząc do kolejnego pokosu?

Maksymalne plony traw na gruntach ornych.

Pasze z łąk i pastwisk.
W chowie bydła mlecznego o efektach ekonomicznych decydują pasze. Szczególna rola przypada użytkom zielonym, o czym świadczą wydajności mleka uzyskiwane od krów w wielu krajach, w których pasze z łąk i pastwisk stanowią główne źródło składników pokarmowych.