Nowe mieszanki traw trawnikowych.

5 nowych mieszanek traw barenbrug.jpg

Wiodące technologie były dostępne dotychczas tylko dla profesjonalistów z pól golfowych i boisk sportowych. Teraz te innowacje możemy zaoferować również pozostałym klientom. Nowe mieszanki to zupełnie „inna liga” produktów.

A w jaki sposób nowe produkty zastąpią stare mieszanki? To bardzo proste.

3.jpg2.jpg

Od dawna wiemy, że większość opakowań 1kg używana jest przez naszych klientów do dosiewania istniejących trawników. Z tego powodu obecnie, we wszystkich kartonach znajdziecie nasiona otoczkowane specjalną powłoką (Yellow Jacket Biostimulator®). Takie rozwiązanie znacznie ułatwia kiełkowanie nowych roślin wśród istniejącej już darni oraz odstrasza ptaki.

Zobacz film w którym przedstawiamy nowe mieszanki nasion traw, które zastępują dotychczas Wam znane produkty takie jak: Green Universal, Shadow Gazon, Exclusor oraz Sport.

Dzięki wiodącym technologiom, stworzyliśmy idealne mieszanki nasion traw do wszystkich zastosowań. 

Jeśli macie pytania, skontaktujcie się z nami!

Facebook

Wieści z Facebook'a

Witamy w świecie traw!

Czytaj także

Wysokość koszenia nabiera znaczenia.

Czy zastanawialiście się jak wpływa wysokość koszenia na ruń waszej łąki? Na jaką wysokość ustawić kosiarkę podchodząc do kolejnego pokosu?

Maksymalne plony traw na gruntach ornych.

Pasze z łąk i pastwisk.
W chowie bydła mlecznego o efektach ekonomicznych decydują pasze. Szczególna rola przypada użytkom zielonym, o czym świadczą wydajności mleka uzyskiwane od krów w wielu krajach, w których pasze z łąk i pastwisk stanowią główne źródło składników pokarmowych.